Emayo

Deniz sezonunun açılmasıyla birlikte sezonun popüler parçaları tatilcilerin ilgisini çeker. Mevsimin trend renklerinin ve tasarımlarının birleşmesiyle yaz tatilinde giyebileceğiniz seçenekler karşınıza çıkar. Sadelikten yana olanlar için desenlerin daha az yoğun olduğu ürünler tercih edilirken kendini daha feminen hissetmek isteyenler için daha göz alıcı tasarımlar oluşturulur. Emayo bu seçenekleri arttırmış farklı zevklere hitap edebilmeyi de başarmıştır. Böylece müşterilerin tarzını plajda da rahatlıkla yansıtabilmesine imkan vermiştir. Toplumun bir parçasını oluşturan muhafazakar kesimin renk ve desen seçeneği normalde kısıtlıyken son zamanlarda piyasada çeşitliliği arttırmış birçok firma oluşmuştur. Ancak her firmanın ürün için farklı bir fikri vardır. Emayo ise ürün kalitesi ve müşteri tarafından kullanışlı olmasına oldukça özen göstermiştir. Müşterinin alım işlemi yaparken katlandığı masrafın ürünün kullanışlı olduğu fikrini edinmesi gerekir.

Tesettür Mayo Modelleri ile Plaj Şıklığını Yakalayın

Muhafazakar kesimin plajda daha rahat hareket edebilmesi ve denize istediği gibi girebilmesi için üretilen plaj ürünleri oldukça fazladır. Yaz mevsiminin cıvıl cıvıl renkleriyle birleşen ürünler müşterileri cezbetmeye hazır.  Emayo tesettür mayo modelleri her yaşa hitap edebilen  ürünleri tam kapalı tesettür mayo, yarı kapalı mayo olarak da kategorilendirmiştir. Ayrıca çocuklar için oluşturduğu tasarımlar da mevcuttur. Böylece farklı kategorilere ayrılmış bu ürünlerden aradığınızı kolayca bulabilme imkanına sahip olursunuz. Ürünü aramak için zaman kaybetmiş olmazsınız. Farklı tasarımlarla çeşit sayısının artması tesettürlü kişilerin seçim opsiyonlarını da arttırmıştır. Plajda daha rahat dolaşabilmek ve denizden çıktıktan sonra hızlı bir şekilde kuruma özelliğine sahip kumaşlarla oluşturulan bu ürünler çokça tercih edilmektedir.
Üretimi yapılan modellerin kumaşları cilt sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde seçilmiştir. Üzerinize yapışmayan kumaşı sayesinde sıcak havanın cildinize nefes aldırmamanıza izin vermez. Vücut hatlarınızı belli etmez ve kolayca kurur. Bu sayede plajda istediğiniz gibi güneşlenebilirsiniz. Konforlu bir tatil geçirmenize yardımcı olan bu ürünler stilinize de yansıtmanızı sağlar. 

Emayo Tesettür Mayo Çeşitleri

Tesettür mayo seçenekleri yarı kapalı mayo ve tesettür mayo olarak çeşitlendirilmiştir. Yarı kapalı modelleri sadece tesettürlü kişiler değil toplumda tercih eden birçok farklı müşteriler de vardır. Bunun sebebi ise müşterilerin kendini bu tarz modellerin içinde daha rahat hissetmeleridir. Vücutlarının belirli kısımlarında fazlalık olduğunu düşündükleri ve kapanmasını istedikleri için bu tarz ürünlere yönelmişlerdir. Ayrıca bu kumaşların esnek bir yapıya sahip olması giyip çıkartırken sizi uğraştırmaması da önemlidir. Toparlayıcı özellik barındırdığı için de kendi bedeninizden bir beden daha küçük bir görünüm kazanmanızı sağlar. 
Tam kapalı tesettür mayo modelleri vücudunuzun her yerini kapatmaktadır. Cildi hassas ve en ufak bir güneş ışığına karşı kızaran kişiler için oldukça kullanışlıdır. Muhafazakar kesimin çokça tercih ettiği bu ürünlerin beden aralığı geniştir. Lale Butik internet sayfasına girerek istediğiniz renk model ya da bedeni filtreleyip bulabilme imkanına sahipsiniz. Ayrıca sezon ortası indirimleri ve özel günler için düzenlenen kampanyalarıyla ihtiyaçlarınızı daha uygun bir fiyata karşılayabilirsiniz Kalite ve uygun fiyatlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız Emayo'yu tercih etmelisiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR