Haşema

Muhafazakar kesim için üretilen Haşema marka tesettür haşema modelleri bu yıl da yeni tasarımlarıyla karşınızda. Farklı renk ve desenlerle oluşturulan bu ürünler tesettürlü kişilerin yaz sezonunda en çok tercih ettiği ürünlerdir. Kadın müşterilerin deniz ya da havuza girebilmek için ürün seçerken gösterdiği hassasiyet oldukça fazladır. Özellikle tesettürlü kadın müşteriler bu konuya daha da önem gösterirler. Giyim tarzlarını sadece tatil için değiştirmek istemezler. Bu yüzden haşema modellerini değerlendirmeye başlarlar.
Daha önceki yıllara baktığımızda haşema üretimi daha az ve müşterilerin farklı renk ve desenlerde ürünler bulması zordu. Muhafazakar kesim ne kadar yaygın olsa da tesettür kültürüne uygun üretim çokça yapılmıyordu. Bu yüzden tesettürlü kişiler kendi tarzlarını yansıtabilecek ürünleri bulmakta zorluk çekiyordu. Kendi kültürlerini plaja da yansıtmak istedikleri için buldukları ürünü alma mecburiyetinde kalıyorlardı. Dönemsel değişikliklerin ve  trendlerin yenilenmesiyle ürünler çeşitlenmeye başladı. 

Haşema Modellerinde 2023 Sezonu 

2023 yılında da farklı tarzlara sahip birçok kadın müşteriye birden hitap edebilir düzeyde ürünler üretilmeye de özen gösterilmiştir. Böylece tesettürlü kadınların aradığını bulamadığı için geri çevirmek yerine kendi tarzını yansıtabilmesine yardımcı olunmuştur. Haşema modelleri yaz mevsimini üzerinizde taşırmışcasına cıvıl cıvıl renkleriyle bu yıl da beğenilere sunulmaktadır. Zebra deseninde asimetrik desenlere etnik giyim tarzını sevenlerden çiçekli desenlere birçok farklı ürün üretilip yelpazeyi genişletmiştir. Özellikle çiçek ve yaprak desenli haşema modelleri plaj şıklığı yaratmak isteyen tesettürlü kadınların ilk seçenekleri arasında yerini almaktadır. Daha şık bir görünüm yakalamak isteyen kadınlar için bulunan fırfır, pul işlemeleri ve kemerli modeller farklılık yaratmaktadır. Bunun yanında sade tarzından ödün vermek istemeyen kadınlar için de düz renkli ve desensiz modeller bulunmaktadır. 
Tasarlanan bu ürünler farklı alt kategorilere ayrılmıştır. Böylece müşteriler aradıklarını daha kolay bulabilir ya da genellikle tercih etmediği desenleri ürünlerin üstünde beğenip alabilme ihtimalini de arttırmış olur. Sonuçta zaman zaman kendi tarzımızın dışına çıktığımız oluyor. Haşema modellerinin yaş aralığı sınırlı olmadığı için beğendiğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bunun için rahatsız olabileceğiniz bir durumla karşılaşmazsınız. Sadece yaşınıza uygun olmadığını ve insanlar tarafından garip karşılanacağını düşünüp satın almaktan vazgeçtiğiniz ürünler olabilir. Ancak haşema modelleri bu tarz algıları yıkıp yaş aralığını sınırlı tutmamıştır. 
Haşema modelleri son yıllarda sadece tesettürlü kişiler tarafından tercih edilmemektedir. Kilo problemi olan kişiler ya da mayo ile rahat edemediğini düşünen birçok kadın bu ürünlere yönelmiştir. Bu modellerin en cezbedici özelliği siz denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra kolayca kuruması ve üzerinize yapışmamasıdır. Böylece vücut hatlarınız belli olmaz. Ayrıca kumaşı terletmediği için tüm gün rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaz mevsiminin genel özelliği güneş ışınları ya da tuzlu su nedeniyle kullandığınız ürünlerin çabucak solması ve yıpranmasıdır. Müşteri bu tarz durumlarla karşılaştığında haklı olarak  ürünü kullanmak istemez. Ancak lale butik internet sayfasından satın aldığınız her ürün için kalite güvencesi verilmektedir. Şöyle ki uzun süre kullanım durumunda herhangi bir yıpranma ya da renginde bir solgunluk göremezsiniz. Böylece maddi açıdan zorluk yaşamadan ikinci bir ürün için masrafa katlanmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca tasarlanan ürünler trendlere uygun üretildiği için bir sonra ki yaz tatilinde de rahatça kullanabilirsiniz. Bu sayede tekrar alışveriş yapmak gibi bir derdiniz olmaz. 

Haşema Marka Mayo Modelleri

Haşema markası ''haşema'' kapalı mayo türünün kurucularından olup, uzun yıllardır tesettür mayo üretimi yapan bir firmadır. Kalitesinden ödün vermeyen bu marka sadece haşema değil birçok tesettür mayo modelleri de üretmektedir. Her yıl yenilenen kreasyonuyla birçok markadan farklı desen ve renkleri mayolarda kullanmaktadır. 
Haşema kadar tercih edilen diğer ürünlerden biri de tam kapalı tesettür mayo modelleridir. Bu tesettür mayolar da genellikle üç parçadan oluşmaktadır. Alt için tercih edilen bileği kapatan uzun tayt ve tunik görünümlü üst kısım mayonun ana bölümlerini kapsamaktadır. Bunun yanında genellikle mayonun deseni ve rengiyle uyumlu tesettür deniz boneleri de bu takımın içinde bulunmaktadır. Diğer mayo modelleri kadar farklı modellere sahip bu ürünler sadece tesettürlü kadınların tercihi değil, güneşe alerjisi olan kadınlar için de kurtarıcı mayolar arasında yerini almaktadır. 
Tam kapalı mayo yerine yarı kapalı mayo modelleri de tesettürlü kadınlar ve plajda açık giyinmek istemeyen kadınların diğer tercihleri arasındadır. Yarı kapalı modeller genellikle 2 kısımdan oluşmakta olup alt kısım genellikle diz kapağını geçen taytan üst taraf ise yarım veya sıfır kollu bluz görünümlü üstten oluşmaktadır. Yine likralı yapıya sahip kumaşlarıyla bu mayolar da sizleri oldukça rahat hissettirecektir.
Haşema marka mayo modellerinde oldukça geniş beden yelpazesi bulunmaktadır. Bu yüzden tesettür mayoya ihtiyacı olan herkes farklı tasarım çeşitlerinin bolluğuyla da aradığını bulabilecektir. 

Haşema Kumaşları Hakkında

Tesettür haşema muhafazakar kesimin çokça tercih ettiği modellerden biridir. Bu ürünler vücudunuzu tamamen kapatabilir özellikte olduğu için oldukça rahat hareket edebilirsiniz. Ayrıca cildi hassas olan kişiler için birebir bir üründür. Tüm vücudunuzu kapladığı için güneş ışınlarının cildinize zarar vermesini önler. Böylece tatil süresince cilt sağlığı problemi yaşamamış olursunuz. Likralı kumaşlardan üretilen haşemalar, su geçiren ve çabuk kuruyan yapıya sahiptir. Hava geçiren yapısıyla sizi sıcak günlerde rahatsız etmeyecek kalitedir. Bu nedenle sanılanın aksine bu mayolar hafif yapılarıyla da yüzerken oldukça rahat etmenizi sağlar. 
Büyük beden haşema ürünleri sayesinde kilosundan şikayetçi olan birçok müşteri daha rahat yüzebilir ya da plajda güneşlenebilir. Bu konudan şikayetçi olan birçok kadın denize ya da havuza girme konusunda çekingendir. Şöyle ki sanki denize ya da havuza sadece zayıf ya da toplumca ideal kilo olarak kabul edilen kişilerin girebileceği gibi bir düşünce vardır. Ancak isteyen herkes tatil yapmak ya da denize girmekte özgürdür. Toplumca kabul görülen anlayışa göre hareket etmek zorunda değildir.  Büyük beden haşema modelleri de bu konuda oldukça büyük yardımcınız olmaktadır. Ayrıca çeşitliliği beden ile sınırlı kalmamış model seçenekleri de oldukça fazladır. 

Haşema Fiyatları

Ürünlerin fiyatları bütçenizi zorlamayacak şekilde belirlenmiş olup farklı gelir gruplarına birden hitap edebilmektedir. Bu sayede uygun fiyata kaliteli ürünlere sahip olmuş olursunuz. Daha pahalı ürün satın alıp kısa süre kullanımdan sonra yıpranması yerine uygun fiyata beğendiğiniz ve kalite güvencesi veren ürünlerle tanışabilirsiniz. 

Tesettür Mayo Modelleri Lale Butik'te!

Lale Butik tesettür giyimin yanı sıra en şık ve kaliteli tesettür mayo modellerinin online satışını da yapmaktadır. Birçok markayı bulabileceğiniz mayo kategorimizde farklı renk ve desen çeşitliliği sayesinde zevkinize en uygun mayo türünü bulmanız mümkün. Bunun yanında mayolarınızla kombinleyebileceğiniz pareo, deniz şapkası gibi ürünleri de kategorimizde bulabilirsiniz. Ödeme seçeneği olarak kredi kartı, taksit ve kapıda ödeme seçeneklerini bulabilirsiniz. Herhangi bir sorununuzda ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz 7/24 size destek vermektedir. Lale Butik ile en şık tesettür giyim kombinlerini yapabilirsiniz.